| zuzubaby a întrebat:

as dori si eu ce hartii (acte) imi trebuie ca sa imi iau un telefon la abonament? Dau fundita.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie in afara de buletin mi a trebuit o factura[gaz, curent]

| zuzubaby explică (pentru mona):

Pai eu nu am inca buletin ca am doar 13 ani. Dar merge daca iau buletinul la unuld intre parinti?

| mona a răspuns (pentru zuzubaby):

Asta nu stiu, mai bine mergi cu unu dintre parinti

| zuzubaby explică (pentru mona):

Si tu ti ai luat cu touch screen? Ca eu din ala vreau sa imi iau.

| mona a răspuns (pentru zuzubaby):

Sunt de 4 ani pe abonament[acum imi expira contractu],am luat un tel normal, un Nokia 6303, dar cred ca sunt aceleasi cerinte [acte]pentru orice tel