| alessia a întrebat:

as dori si eu niste pareri. vreau sa`mi iau un aparat foto...si as dori unul mai bun.adica sa iasa pozele ca in realitate. perfecte.[P. S l`as dori roz.sa nu fie foarte mare, finutz asa] stie cineva? funda cel care imi place cel mai tarehappy

1 răspuns:
| Ariia a răspuns:

Deci am o intrebare? tu vrei sa fie si mic si finut si de buna calitate. Greu de gasit! Ai putea laege unul cu 12 pixeli dar nu vei avea o rezolutie prea buna. Oirucm pozele ies clare si bune. doar ca pana ce te vei obisnui cu el va dura. Dar vezi. pentru a iesi clare trebuie sa fie de minimum 8 pixeli.