| alessia a întrebat:

Am mai pus o data intrebare asta si nu mi-a raspuns nimenistraight face

vreau sa`mi iau un aparat foto. spuneti-mi unul mai bun.[ nu am nikio idee] deci as vrea sa faca pozele ca in realitate adica foarte bine, as dori sa nu fie prea maire, mai finutz asa si pe culoarea roz, negru, sau alb daca se poate[asta conteaza mai putin]happy
funda categoric.astept multe multe raspunsuritongue

2 răspunsuri:
| 2gingers0souls a răspuns:

Poze ca in realitate? Uite-aici: http://www.f64.ro/......index.html
Grabeste-te! Are si transport gratuit!

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nikon sau Canon sunt foarte bunebig grin