| MsBeatrice a întrebat:

Buna as dori si eu niste statusuri: de indiferenta,dragoste, invidie..Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gandeste-te si tu la unele ca de aia a creier.

| Alexici a răspuns:

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor... Mor incet, simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."

"Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu."

| Zbarcea_mari_1995 a răspuns:

Iti recomand un site forte bun :statusbun.com