| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa ma epilez cu bigul pe picioare? Adica nu o sa crească mai repede dupa?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu creste mai repede ce putin mie nu mi s-a parut si nici nu creste mai des cum zic unii. Multe femei se epileaza cu bigul ca e mai simplu si la indemana.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu crește mai rapid, in timp, cu vârsta se mai rărește. Foarte rar mă fac cu ceară sau cu aparatul de epilat.

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

Si cel mai des va radeți cu bigul pe picioare?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ralukafay):

Da. De atâția ani și nu crește mai des, astea sunt doar mituri.