| anonim_4396 a întrebat:

Bună. As vrea aici o parere sau un sfat ceva, chiar daca poate unii dintre voi nu v-ați confruntat cu asta. O sa povestesc totul pe scurt. In clasa mea suntem foarte putine fete, ele fiind un grup acolo. Eu in schimb stau mai mult cu baietii, pentru ca la ei nu exista drame ieftine si asa. Ideea este ca tinem legatura pana si acum dupa scoala. Avem un grup, unde sunt acesti 6 - 7 baieti si eu(care da, sunt fata). Poate contează si varsta, deci avem 16 - 17 ani. Chiar acum 2 zile m-au invitat cu ei sa mergem la un complex de natație. Inițial am vrut sa merg deoarece nu aveam vreo problema sa fiu singura fata dintre ei. Dar apoi, mai pe seara am vazut cum se intrebau unii pe altii pe grup si pe mine ma lasau asa pe dinafara. M-am gândit sa nu mai merg cu ei, ca poate ei se simt incomod cu mine, deci nu m-am prezentat la ora respectiva. Insa am vazut ca nici macar un mesaj nu s-au sinchisit sa dea sa întrebe daca sunt pe drum. Nu. Si de atunci ei nu mai vorbesc cu mine, adica nu-i vad sa se intereseze in vreun fel. Si de atunci ma simt foarte prost. Poate ca ar fi trebuit sa merg, poate ca ei au vrut si i-am dezamăgit. Chiar nu înțeleg. Probabil si diferența asta dintre fata-baiat. Deci daca aveti vreo opinie, sfat, orice, va rog sa-l scrieți, poate ma va ajuta sa înțeleg.

Răspuns Câştigător
| 00andreea999 a răspuns:

Nu te gândi ca băieții tin cont de chestiile astea, pentru ca am trecut si eu pe acololaughing
e probabil nici sa nu se gândească la asta (si nu la modul ca s indiferenți cand vine vorba de tine) si in scurt timp sa vorbiti de parca nu s-a intamplat nimic.
ai putea sa i intrebi cum a fost acolo si sa le vezi reacția

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca au ceva cu tine ci doar sunt nepasatori.