| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ce cand eram la fosta sc de ex aproape toti cei 6 baieti din clasa nu ma lasau in pace totdeauna ma intr daca am pr si eu l ziceam ca nu am ba chiar unu zicea in gura mare ca altu zice ca sunt frumoasa si nu inteleg de ce tot intrebau daca am prieten.deci nu ma lasau deloc in pace si un baiat asa mai indraznet sa zic zicea lasa ma ca nu ne baga in seama ea e frum pentru altcineva. ce a vrut sa spuna cu asta? dau funda app am 17 ani

Răspuns Câştigător
| OrangeJuice a răspuns:

Sa fi timida inseamna sa nu ai curaj sa stai de vorba cu ei de exemplu, sau sa le raspunzi(cu ceva inteligent) cand ei iti spun ce-ai zis tu.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poate nu se simteau destul de buni pentru tine, nu te meritau, sper sa-ti gasesti persoana potrivita

| OrangeJuice a răspuns:

Scuze ca iti spun dar:Ai 17 ani si nu iti dai seama?!
Daca esti urata fac misto de tine, dar daca arati bine te pupa in fund sperand sa fie cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App ce inseamna cand un baiat iti spune ca esti timida? adica voi ce credeti ca inseamna sa fii o fata timida.dau funda