| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste statusuri cum sa spun eu. cand o fata sufera dupa un baiatbig grin si cu indiferentabig grin! Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata mea.
Poate ca m`am schimbat. Poate m`am saturat. Poate nu vreau sa aud. Poate ca imi e de ajuns. Poate ce a fost s`a dus.
Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase, sa-ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.
Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!
Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost, dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost!
Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.
mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.
El n-a uitat-o caci nu poate, dar e in zadar orice acum, el o viseaza-n orice noapte.
Mereu vei căuta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.
Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.
Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine, am devenit mult prea buna pentru tine.
Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Si UnEoRi vReAU sa Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD ma UiT La tInE ...InCeP sa UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sa uIt de tINe.
Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Te va privi de sus.caci pentru ea esti DUS, de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.
Ai pierdut ce avea'i mai de pret, ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.
Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Crezi ca ma faci geloasa? Nea`h nu imi pasa, ramai cu nasoala ta. Te pupa amica ta`.
O sa iti aduci aminte de 1000 de ori ca ai avut odata o papusa.
Sper ca este ceea ce cautihee hee
Funda big grin?

3 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

1. Dragul meu iubit tampit iti trimit din departare un cosciug si-o lumanare si ca semn ca te iubesc drept in groapa te trantesc.
2.Azi am aflat ce este IUBIREA.Maine vei afla tu ce-i DESPARTIREA!
3. Diseara o sa ma uit la stele si o sa ma gandesc ce sa iti spun...Adio sau...La revedere!
4. Te merita cel care te face sa razi, nu cel care te face sa plangiwinking
5.Imi pare rau ca s-a sfirsit. Ce am avut, ce-am simtit.Imi pare rau ca te-am crezut.Ca te-am iubit cum am stiut.Credeam in tine si in noi.Visam o viata doar in doi. E prea tirziu sa mai astept. Vreau sa traiesc nu sa regret.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu urasti un suflet ce sti ca tea iubit caci poate pentru tine a plans sia suferit te iubesc:X:X:X

| Roxiiii a răspuns:

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine... du-te tare cat te tine!