| Madaliina a întrebat:

Hey TPU:*. A-si vrea si eu niste statusuri de indiferentabig grin[dar nu cele care le intalnim adeseori pe net big grin]. Multumesckiss.

2 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

…->…eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

"Si` te`nteleg` . Sau` macar incerc sa ma prefac` . M`am saturat sa aud mereu` " Imi pare Rau N`am Sa Mai Fac " •"love struck !~"

"Ea nuu` se compara cu restuu` . E tot ce`ai visat` . Ai o viatsaa` normalaaa`!? . O sa ti`o dea pestee` cap`!

Nu asta vroiam sa spun ,vroiam sa spun cu totul altceva . . da` mi-am pierdut ideea in timp ce ma gandeam la ea . . !

♦ Alb in0cent ♦ r0suu` pasi0nal si`un gram d verde ♦ ExTrAoRdInAr !

Ai o întrebare ? Da.Poţi să taci. winking

N-am sa ma joc cu dragostea Tu m-ai făcut sa cred in ea Ce mult as vrea Când ma trezesc S-aud in șoapta Un te iubesc"

Ştii că e fără control şi totul se admite p`aici. Faci ce vrei când vrei, fără să te complici şi zici: fără regrete, fără defecte, fără idei preconcepute! Doar clipe frumoase şi plăceri mai multe .

Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt să fiu, i-am numărat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e,Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

Pt. tne t0tu` are un pretS, familia 0are cat?TrezeSte`te 0data, viatSa e mai mult d` atat!

Incerk s` ma apr0pii sa`tsi v0rbesk, spun lucruri reale atunci cand glumesc .Te r0og asculta`ma, nu pleca, nu t` speria, t` r0og priveste`ma, ramai asa ;

@.Chiar crezi ca imi pasa? Iubesk din nou,zambesk din nou E ce conteaza.

Esti p` primul plan, vei fi p` primul plan mereu . Sh cand esti departe esti aici, in sufletul meu

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

~ Daca vrei sa plangi fa`o singur in casa nu spune nimanui.Fiindca oricum nu`i pasa .Fiecare pentru el... Toti se mananca intre ei. Iar prietenia valoreaza 150 mii lei `

★ o vOrba de pe sTraDa O sTiu ToTi ai mei … " ceLe mai muLte TarFe nu~s FeMei " ★

Pozele vorbesc, nici ale mele nu tac.Bă Amii` bagă-ti dracu odata mintile in cap waiting !

Imi spui: "GandestiBine" ...Ai fi shocat daca`i stii ce gandesc despre tine

Te apasa aCum ConstiinTza Care inCă Te mai minTe . sh nu'i nimeni Lângă Tine Care să Te aLinTe , InConjuraT de oameni Care, inCaLCă juraminTe

"Nu`i asa ca e frumOasha :-> ? Nu`i asa ca e dulce ? love struck Daca t`uiti atent la ea batting eyelashes Direct la draqu t`duce `laughing))`!"

"Am FOst proasta `Sh`am gresit . Sh` acum ma pij phe TOti tovaRash`ii care m`au Folosit big grin"

Esti ca un hObby,ca O plaCere d` tOp…DiferentSa eSte ca ew te-a tSinut tOt aceSt timp p` primu` lOc

Nuмi pasa мiє cє zicє luмєa...Luмєa`i proasta si`o sa fiє iиtotdєauиa...

Ca să-ţi atingi obiectivele trebuie să fii un visător…. Aşa că nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba şi du-te să te culci !laughing

Mi'a spus cineva, o vorbă odată: "Prinţeso, nu plânge că viaţa nu te aşteaptă" !\"

♥Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde ! ♥``

``♥ i n t r e v i s s i r e a l i t a t e ♥``

Gen : Suferim De noi; ) Si ne pisam pe voi!

faʼnłεzzzie☼Genul de fata, intelegi tu. daca e loc spune: de ce nu?! Se tine bine si e bine de tot. si stie sa profite atunci cand stie ca e loc!

Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fie ` sunt eu si atat ! cu nimic mai speciala` cu nimic mai deosebita doar diferita !

Nu'l lasa sa plece de lânga tine, Fa'l sa uite ca ai gresit si iubeste'l, Pt. ca el va fi mereu lânga tine !

Ești conștient că nu e un jOc: ).Ea e pe bune:X .și nu e pasiunebatting eyelashes.O ai ca slbăiciune :X

te.super.mega.extra.ultra.iubesc.

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.| tongue

->…Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tarehappy

Esti tare-n gura cand e multa lume.Dar cand sunteti doar voi doi, ii spui ca au fost doar GLUME!

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare .

e pentru tine :X pentru tine:X ti-am mai zis ce e facut sa tzina tzine !

esti proastaa` daca ai impresia ca-mi faci vreun rau ` . r0stindu`mi numele ,îl facii uitat pe al tau smug

ღ `♥. şi dαCă lui ηu`i pαsă . miє dє Cє mi`αr păsα ... ♥`

Falsifică un zâmbet,prefă.te că e bine,minte.i pe cei din jur,dar nu pe tine happy

Am fost...Doar un copil cretin...ce credea în destin

TOata` lumEa` vrea sa fie Cat mai sUs oh go on.inSa putini ajunG` unDe si-aU prOpus` ;X

blushing Si e normal să fiu aşa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam -> Treaba ta ce faci .

Un vânt ce bate şi-o vreme rece . . . acum ştiu . . . tot ce-i frumos repede trece ! happy

"E mai bine câte o dată să-ţi ţii gura inchisă să-ţi laşi faptele să-ţi vorbească in lipsă!"

♥ Să te certi cu prietenii din motive tâmpite.Sunt lucruri care dor...şi totuşi obişnuite ! ♥

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e ;;
Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac !

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza .

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta !

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere .

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien ?
• Cнiαя ηu`мi ραsă ;;] de тiηe; şi de` ρeяsσαηα :] тнα` ! σ să` ƒiu ;;x мeяeu` αceeαşi → ღ ƒαтнă` ;* cαяe ƒαce exαcт >;d< ce vяeα` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*
Funda?big grin

| MoяعИa a răspuns:

Degeaba te intorci.peste umar privesti. degeaba ma strigi.am uitat cine esti!

Nu mai sunt copilu cu slabiciuni de altadata,acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra!

Vorbele n-au valoare,stiu ca indiferenta doare,nu te ascult,n-am nevoie de povesti, iti intorc spatele, plec si te las sa vorbesti

Nuu` caut cuvinte s` spun ca imi pare rauu`. Viata merge inainte merg si eu p` drumuu` meuu`

In ochii` ei t` uiti mereuu`, desi nu` vezi cat ii este in fiecare zi d` greuu`! Dar ea lupta! Micutsa sh c0rupta, ink` d` acum, c0pilaria ei este scrum. sick

Nuu` vreauu` s` vars lacrimi! Vreauu` sa`mi pastrez surasuu`!

Eram mica, eram pr0asta, dar aveam inima
E genu de fata care nu vrea nimic si nu are nevoie de nimeni.Si la orice spune nu'i nici' o problema, ma descurc si maine

P0tsi sa`mi spui cum vrei ca nu`mi pasa, cei p` care`i iubesc m` asteapta aksa

Multe prblme m`auu` calcat in pici0are dar n-o s` mor, eu zambesc chiar daca` nu` mi`e us0r!