| Mihai76992 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung galaxy S 3 si am ceva dubii in legatura cu bateria, adica:
-Am auzit ca trebuie "Formatata" adica sa butonez telefonul pana se descarca complet apoi sa il incarc full si sa repet chestia asta inca de vreo 2 ori pentru a nu se descarca repede. Imi puteti spune daca este necesara formatarea si in ce consta ea?
Mentionez ca telefonul este Nou din magazin!
Funda! Si scuzati categoria.

3 răspunsuri:
| Lalalaaaa a răspuns:

Da, intr-adevar trebuie sa lasi sa se descarce complet si sa o incarci 12 ore...

| Mihai76992 explică (pentru Lalalaaaa):

De cate ori sa fac asta?

| Lalalaaaa a răspuns:

Macar de 2-3 ori!