| Julia125 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu touch care sa fie pana in 500/600 lei. ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 sau LG optimul l5. sunt foarte bune! sfat sa nu iti iei Allview, sunt telefoane bune, dar cele ieftine *pana in 500 lei merg greu. bafta!

| AlinaElenaBrinza1998 a răspuns:

Deci,iti recomant Samsung galaxy ace, trend lite, yound.Sunt foarte bune, iar ultimele doua au cel mai nou android

| DelluxeBoy a răspuns:

Uite unu e super tare e pana in 600lei Nokia Lumia 520 http://www.pcgarage.ro/smartphone/nokia/lumia-520-red/ Funda?:D

| Raulix19 a răspuns:

Http://mercador.ro/oferta/vand-motorola-motoluxe-ID162MD.html Si eu am din asta si e super bun (il am de un an pe al meu si asta chiar e super ieftin) :):*