| KiddoBa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon pana in 1.000 lei.
Ce telefon imi recomandati?
Nu conteaza daca e touch sau qwerty.

FUNDA!

6 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Iti recomand Iphone4s poti gasi si sub 1000 lei asta daca nu vrei nou.

| BiuL a răspuns (pentru SolitarHacker):

Unde? eu n-am gasit sub 1600 ron

| y0nutz3ly a răspuns:

Htc desire c

| VreauSaRad a răspuns:

Eu am Glaxy mini.Crede-ma merita e super bun si finut pentru o fata.Nu se blocheaza.Nu e nici mic nici mare.Ai android pe el e super ok.Incearca-l + e ieftin.Te-am ajutat?

| Agenta004 a răspuns:

Telefonul asta il am eu. Sunt FOARTE multumita de el. Are tot ce vreau :) Este produs romanesc, are functii la fel ca ale Galaxy S3 :) Este foarte frumos, subtire, incape in buzunar. Are PRO de la mine pentru toate.+ ca are camera de 8 mp + HD :)

http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/

| musickid440 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......-bluetooth

Asta e un tel destul de okay.
Eu zic sa ti-l iei, are o prietena si e foarte tare.

Succes. Funda? :o3