| LovehopeTrust a întrebat:

as vrea sa imi fac inca o gaura in ureche si as avea o intrebare:Vreau sa imi fac gaura cu un cercel normal(nu de argint)si dupa aia as vrea sa il pun pe cel de argint in gaura aceea ca sa nu se infecteze, pot sa schimb cercellul dupa ce mi-am facut gaura?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Da poti sa schimbi cercelul, poti sa il dai jos dar eu cred ca cel de argint e mai bun

1 răspuns:
| julika83 a răspuns:

Cel mai bine este sa-ti pui cercel medicinal prima data, iar dupa o saptamana-doua il schimbi cu ce vrei tu. e cel mai sanatos si previne infectiile.