| PsiholoagaTa a întrebat:

Buna ..as vrea sa imi gasesc un job in perioada verii. Ce imi recomandati. mentionez ca am o varsta. intre 16-18. si anume 16 jumatate. as putea gasi ceva, gen sezonier. mentionez de asemenea ca locuiesc intr un oras mediu, cum ar fi abrudul, deva. etc

Răspuns Câştigător
| ihategipsy a răspuns:

Merchandiser in supermarket (Carrefour, Cora, Auchan, Real, asta a fost primul meu job cand aveam 16 ani la cola dar pentru tine ca fata gasesti la produse cosmetice cum ar fi Farmec, aranjezi marfa pe raft la firma care esti Farmec-cosmetice si Fast-Food cipsuri ...multa bafta happy cel mai bine mai intereseaza-tewinking