| Ornato a întrebat:

Salut, as vrea sa revin in tara (Romania), in ce oras imi recomandati sa locuiesc?
Tin sa mentionez ca nu detin nicio locuinta in Romania.

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Vino aicia la Constanța mergem sa mâncam shaorma cu muuuuuuuuuuuuult iute picant.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie pentru a te integra.

| relian a răspuns:

In RO ce o sa faci, ce ai de gind sa.lucrezi,asta daca o sa lucri ceva?

Trebuie detalii sa poata cineva sa iti dea un raspuns. Poate ca ai bani destui sa nu mai lucrezi toata viata, dar depinde si ce viata duci si unde o duci.
Eu asa fara prea multe info, as sta linga un oras mai mare, dar nu in oras, undeva la stiu si eu 15-20 km de oras, adica mai la tara unde mai toate is altfel, mai ieftin, unde nu-i asa balamuc, aglomeratie etc.