| MariaMariuta a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine, vreau sa fac niste poze asa, mai "artistice".Dar nu stiu cum sa ma imbrac? Cum sa imi fac parul? Cum sa fac pozele? Unde sa le fac? Ma puteti ajuta si cu niste pozitii?
Am 14 ani,sunt bruneta, nu sunt nici slaba nici grasa, si am parul mai lung putin decat pana la umeri.

1 răspuns:
| snzpaul a răspuns:

Depinde și ce stile vrei, cele mai folosite acum sunt cele vintage, dar nu tuturor le iese.
Sfatul meu este să-ți iei ceva, negru, mulat, gen motociclistă și dacă poți beneficia de o motocicletă, să mergi într-un loc așa, mai dărăpânat... să faci poza pe motocicletă, să stai cu geaca „deschisă" iar motorul sa facă un burnout (să scoată fum)... bla, bla, sunt multe, depinde și de fotograf.