| Alecsandrrra a întrebat:

As vrea sa fac niste poze mai artistice...dar nu prea stiu cum... poate ma puteti ajuta.Gen,cu ce sa ma imbrac sau unde sa fac poze.Sunt blonda si am parul pana la umeri, deci nu prea imi pot prinde parul. Sper sa ma ajutati! Funda celui mai bun raspuns! :X

Răspuns Câştigător
| Xoniaa a răspuns:

Buna, pai ai nevoie de locuri faine unde ies poze artistice si de cineva care sa stie sa-ti faca poze, hainele mai largi cum ar fi o bluza mai larga pe un umar cu niste pantaloni scurti si poze cand bate vantul sau dintr-o parte sau cum am zis in locuri faine, baftaa! :*

| Alecsandrrra explică (pentru Xoniaa):

Mersi! :*

| Xoniaa a răspuns (pentru Alecsandrrra):

Cu mare placere >big grin

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu ai imaginatie.
Inventezi orice cadru.

| Florin_Pika_1998 a răspuns:

Fa-ti pe o banca.