| twilightt a întrebat:

Buna as vrea sa ma apuc de un vlog. Daca puteti si vreti imi dati si mie pareri despre ce as putea sa fac in el...si mai ales ce v-ar placea voua adc..mda...cand o sa fie gata,, episoadele"o sa le pun aici.Iar daca va plac sa nu uitati de like :*. Funda la cele mai bune raspunsuri :*

1 răspuns:
| GirlWithGreenEyes a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci tu. happy Iti poti face un jurnal video ( evident, nu prea intim ). Sau poti face video-uri despre trupe sau filme care iti plac tie, in care sa ne prezinti noutati despre acel subiect. Poti spune si prietenilor despre faptul ca vrei sa te apuci de vlogging, poate te pot ajuta si ei cu alte optiuniwinking. Exista o gramada de idei, fii creativ/a! happy