| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc la facultatea Dimitrie Cantemir la finate banci imi puteti spune si mie cume este? am auzit ca se face carte nu stiu la ce sa ma duc la zi sau la FR, vreau ca in timpul facultati s afac si alt ceva adica sa ma angajez, adica nu vreau sa ma duc zi de zi la facultate.

1 răspuns:
| BlackNights a răspuns:

Vrei sa spui"se face carte"laughing)se face pe naiba,stai linistita,la ucdc nu trebuie sa mergi musai la cursuri, te trece oricum, baiul e la alte facultati