| DemonvsAngel a întrebat:

As vrea sa ma imbrac mai dragut. Eu sunt o tipa care isi pune un tricou si blugi si m-am gandit sa ma schimb. Idei? Ceva mai feminin! Dragut si lejer si atragator sau altfel sunt deschisa la orce! As vrea idei ce as purta vara si cand e racoare. cele mai bune idei funda!

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

O rochita de vara, cu sandale.

| DemonvsAngel explică (pentru irina20):

M-am referit si par si papuci tot, dar sa fie idei de haine sa imi schimb look-ul

| DemonvsAngel explică:

Frate am zis idei! nu e un om sa dau funda?

| ealextpu a răspuns:

Penreu incaltaminte poti incerca cizme de vara: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

Pentru imbracaminte: rochite cu imprimeu floral

Pentru par: asa cum iti sta bine-poti incerca o coafura noua dar mai bine cere sfatul celei care te tunde

Ca acesorii: multe bratari colorate

| xAndreeax01 a răspuns:

Dar ai putea sa incerci atat de multe combinatii tari!

1.Rochita
-orice culoare vrei tu
-merge cu sandale, balerini sau ai putea chiar niste cizme de vara din acelea cu gaurele.
-ai putea sa iti pui chiar si un dres dragut depinde de rochita daca e sa alegi o culoare fara alte imprimeuri ai putea sa iti pui si un dres de orice culare chiar si cu ceva modele, spre ex eu am vazut multe fete cu dres cu inimioare negre e foarte dragut si merge
-parul ai putea sa il strangi intr-o coada de cal (dupa parerea mea e mai dragut daca ai parul drept ca iti prinzi asa dar faci ce vrei), il poti prinde in coc cu cateva fire lasate libere si mai ales daca ai breton e foarte frumos sau il lasi liber pe spate
-o gentuta draguta, acelea cu tinte sunt foarte ok

2.Bluza(sau maieu), pantaloni scurti
-alege orice culori vrei numai sa iti placa tie dar sa si mearga
-niste tenesi, balerini sau chiar niste ghete dragute colorate de vara
-daca vrei iti poti pune si dres colorat daca vrei
-parul e mai dragut daca il prinzi in coada mai ales ca e cald acum vara
-o gentuta draguta

3.Bluza,pantaloni lungi din aceia taiati dar si cu turul lasat daca vrei

-eu as alege blugii negrii sau rosii
-maieul sau bluza orice culoare cu orice model
-niste tenesi
-eu nu imi iau de obicei geanta daca ma imbrac asa nu stiu nu imi place cum imi vine dar faci ce vrei(ma refer la cei cu turul lasat si taiati dar daca sunt doar taiati si stramti e ok o gentuta)

-parul il poti lasa p spate maia les daca il ai lung, daca nu intr-un coc lejer foarte ok

Ti-am dat doar 3 exemple deoarece mi-e lene sa scriu mai mult. Oricum la ele poti adauga seara cand e mai racoare o geaca de piele neagra mai ales cu tinte sau fara merge si la rochita si la orice. Adauga si niste accesorii, depinde si de ce culori alegi si cam asta e tot.Singura ai putea sa iti creezi singura look-ul nu trebuie neaparat sa te iei dupa cinceva, combina hainele si joacate cu milioanele de culori pe care le ai la dispozitie.

Bafta!:*