| AndraMicutza a întrebat:

Bunahappy. As vrea sa ma ingras cateva kilogramestraight face. aseara pe la 11 noaptea am mancat cateva feli de paine. acum dimineata am mancat tot felul. o sa ma ingras daca mananc asa in fiecare zi? si mai ales noaptea paine?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este nesanatos! Gasesti sfaturi pe forumul de la www.stabute.ro

| ccriss a răspuns:

Nu neaparat incearca sa mananci 3 mese pe zi si sa mananci cu 2 3 linguri mai mult dupa ce simti ca nu mai poti

| dustru a răspuns:

Tu vrei sa ai masa corp care o constituie muschii predominant sau care este pur grasime? Pai ca sa adaogi masa musculara,este nevoie un pic sa practici sport,exercitii simple neaparat sa mergi la fitness,si sa maninci regulat,sa consumi mai multa carne de vita,miel,iepure lapte, si piine. Insa daca vrei sa ai celulita care sa-ti iasa din paltaloni poftim maninka cind vrei, ce vrei, adica fastfood-uri si tot felul de "euri'', stai pe canapea la televizor toata ziulica si intr-o luna de zi te faci mai ceva ca un butoi plin de deseuri alimentare.happy

| CrissaCriss a răspuns:

Da... daca vrei sa te ingrasi mananca noaptea. mananca FAST FOOD... si multe dulciuri laughing dar ai grija sa nu depasesti kilogramele pe care vrei sa le pui. si s-ar putea sa faci celulita. mai bine apeleaza la un doctorwinking

| bugbhvyh a răspuns:

Mananca mai mult decat de obicei si nu face prea multa miscare dar nici sa nu te ridici din pat toata ziua.