| andreeacarmen1998 a întrebat:

as vrea sa ma inscriu la un liceu la fara frecventa deoarece am doar 11 clase si as vrea sa stiu in ce perioada se depun dosarele?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nun exista forma fara frecventa, doar cu frecventa redusa sau seral.
Vezi pe site-ul ISJ din judetul tau sau intereseaza-te direct acolo si o sa afli ce licee organizeaza una dintre cele 2 forme si apoi te interesezi la liceu.

| andreeacarmen1998 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc

| andreeacarmen1998 explică (pentru Ioandelasal):

Am cautat insa sunt articole vechi pentru anul scolar ce tocmai s-a incheiat

| Ioandelasal a răspuns (pentru andreeacarmen1998):

Atunci intereseaza-te la ISJ.