| ionik_1763 a întrebat:

Buna: ). As vrea sa ma vopsesc adica nu sa ma vopsesc (doar nuantator)...am parul saten deschis, fata rotunda si ochii verzi-albastri.as vrea o culoare care sa'mi scoata ochii in evidenta; ma gandeam roscat dar mi'e teama ca nu o sa'mi stea bine.deci va rog din suflet idei puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| CrisSuCrissS a răspuns:

Inearca violet de gentziana este la farmacii cred si nici nu e scump...cred ca tia-ar sta bine:*:*:*:*:* face parul negru cu reflexe violet... faza e ca nu tine mult dupa cateva spallari se duce, dar s-ar potrivi daca ai ochii albastri cred ca tear prinde binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca movlaughing, merita o incercare, si in plus ce ai de pierdut ca oricum se duce culoarea dupa prima spalare mi se pare