| Nadia18 a întrebat:

happy As vrea sa ma vopsesc, dar cu nuantator, eu am parul saten, credeti ca as iesi roscata cu nuantator? Si as vrea sa stiu care e mai bun si cam cat costa...Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Eu simcer zic sa nu te vopsesti deloc, la nimenea nu o sa-i pese ca tu o sa te vopsesti, crede-ma.

| Nadia18 explică (pentru NeimaginabilA):

Credeti ca e buna crema coloranta Herbal Time pe baza de HENNA de la Lady's?

| CartofulFred a răspuns:

Cu nuantator nu o sa iti iasa niciodata parul roscat(experienta). Poti sa incerci si cu vopselele fara amoniac, dar dupa doua spalari se duce aproape toata culoarea(experienta din nou). Daca chiar vrei sa te faci roscata, cea mai sfanta ramane tot vopseaua clasica.

| Nadia18 explică (pentru CartofulFred):

Cred ca o sa folosesc vopsea, pentru ca nu vreau sa se duca prea repede culoarea... Oricum multumesc! happy