| Beiiiiibi a întrebat:

As vrea sa-mi dau si eu un pirce in limba dar nu vreau sa stie parintii. Dupa ce-mi dau gaura, cate ore pot sa tin pirce-ul dat jos?

3 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Eu îți recomand să nu-ți pui. Mie una mi se face greață când văd oamenii așa.big grin
Părerea mea.

| Skillzx55 a răspuns:

Il ti 1 luna fara sa il dai jos si dupa poti sa il dai 1 ora happy

| Andree67 a răspuns:

Deci, in primul rand, pirce-ul in limba doare extrem de tare si iti va ramane gura gaurita, crede-ma ca am avut, inca mai am o gaura, dar mai de mult era imensa, daca nu vrei sa afle parintii, nu-ti pune, ca tot vor afla, ca iti vor vedea gaura daca ti-l dai jos! si nu poti sa iti dai pirce-ul jos mai mult de o zi!