| BrunetaaaB a întrebat:

Vreau pirce in limba. :d Problema straight face parintii mei nu sunt de acord. I don't want to see
Ce ar trebui sa fac :-s?

Răspuns Câştigător
| ellyelenna a răspuns:

Am si eu pirce si parinti nu stiu nici nu am intrebat stiu ca nu sunt de acord...
daca iti dai fara sa stie amcateva sfaturi :1 nu manca cu ei la masa pana nu se formeaza gaura ca lume nu de alta da poate face maicata supa si patest si tu ca mine sa incerci sa maninci cu limba umflata si sa zdrancane lingura de pirce si toata lumea sa sa uit la tine
2 cand se umfla si te doare spune-le paritilor ca te doare maseaua si daca iti da un antibioti e si mai bine
3 ai grija cand esti acasa cat de mut deschizi gura
4 in primele zise sa mesteci multa guma pentru a te obisnui sa manaci cu el (primel zile o sa te chinui ).
la scoala daca afla profesori o sa te puna sa scoti limba...
cel mai bine mai asteapt putin sa te lase parinti, cunosc multe persoane care si lau dat jos din cauza dureri din primele zile si eu vroiam sal dau jos atunci si duapa doua saptaman m-am plictisit de el eu nu vreau sa te speri dar sunt si niste riscuri cum ar fi sa rami fara gust sau sa nu mai pori folosi limba deloc dar sa stii ca e mai bine fara pirce, exac ce team zis eu acum mi-a zis si mie baiatu care m-a dat si eu nu l-am crezut o tineam pea pea vreau, vreau si gata si acum mam comvins ca avea dreptate
(inca am gust ) mai bine nu decat sa risti si sa-ti faci probleme cuparinti. pe 27.09. 2012 siau dat 2colege pe 1.10 mi-am dat si eu si pe 4 alt prietena si la ora actuala nici una nu mai avem pe una aprinso parinti alta nu asuportat durere alta sia infectat gara aflase parinti si ea tot il scote si il punea la loc. ACUM DEPINDE DE TINE!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti pana la 18 ani.

| Xulescuu a răspuns:

Ce a ajuns generatia asta, crezi ca daca iti faci pierce in limba esti mai speciala. Ascuta-ti parintii si nu-ti face in limba. Incearca in spranceana, e mai misto rolling on the floor))