| Ailen a întrebat:

As vrea sa-mi pun pe facebook un nume. Eu ma numesc Laura dar nu vreau sa-mi pun numele de familie. Ceva idei? Pusii.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand numele intreg (facebook nu e hi5 sau alt site de pitzi sau de copii) pentru ca scopul site-ului e acela de a interactiona cu persoane pe care le cunosti. In acest fel va fi mult mai simplu pentru prietenii tai sa te gaseasca. Daca totusi nu doresti numele intreg atunci poti apela la un truc pe care multi utilizatori il folosesc, si anume acela de a-ti pune primele 3-4 litere din numele de familie.

| Vladuthz a răspuns:

Nu, in nici un caz nu-ti pune pusii ca te iau astia de pitipoanca si ai sa primesti comentarii gen,, ce sexy esti:X:X" numai de la cocalalari laughing, eventual daca mai ai un al doilea prenume gen Ioana, poti sa-ti pui Laura Ioana, daca nu, poti pune doar primele 3 litere de la numele de familie, asa mai fac unii oameni care nu vor sa-si puna tot numele ori mai poti incerca Laura Bruneta (sau blonda depinde de culoarea parului).

| marianvranceanul1 a răspuns:

Nu pune Pusii. Pune Baby

Răspuns utilizator avertizat
| syste754 a răspuns:

Pueti pisiwinking

| diverse a răspuns:

LaUrA lAu

| alymitu a răspuns:

Laura BnSs; Laura Fcsb/ Fcrb/ Fcdb ( depinde cu ce echipa tii ); Laura Daa ( nu am diacritice laughing ); Laura Cherry. etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy!