| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Buna
As vrea sa-mi spuneti un program in care sa pot taia parti dintr-un videoclip si sa le lipesc cu parti din alte videoclipuri.
Thanx all
Dau fundita celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Unul dintre cele mai bune Virtual Dub.il iei de aici :
http://www.monova.org/details/1597237/VIRTUAL%20DUB%201.7.0%09.html

| ceco a răspuns:

Cel mai simplu e sa folosesti Windows Movie Maker... e programu default al windows-ului pentru asta

| Ady00pk a răspuns:

Eu folosesc Pinacle studio happy parerea mea este ca e cel mai bunhappy oricum mi-a luat ceva timp sa invat cum sa tai filmarea e simplu dar eu nu mi-am dat seamahappy