| anonim13333 a întrebat:

As vrea sa slabesc pana incepe scoala. Am solduri. Cum pot sa slabesc intr-un timp atat de scurt? Am auzit de dieta dukan dar nu prea sunt sigura de el. ajutati-ma. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Pai fi atenta! Poti sa faci cura cu iaurt! Mananca toata ziua un iaurt de dimineata. Poti sa mananci si o felie de salam, una de branza, una de paine, dar nu maui mult de o felie! Intr-o saptamana slabesti 5 kg! happy

4 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Pai dieta cu iaurt! Mananca in fiecare dimineata un iaurat normal! Poti sa mananci si o felie de paine, una de salam, una de branza dar nu mai mult de o felie! Intr-o saptamana slabesti 5 kg! sper ca te-am ajutat happy.

| ariana6331 a răspuns:

Nu te grabi cu dietele.cate kg ai?

| anonim13333 explică (pentru ariana6331):

Am 59 Kg, 1.67 si 14 ani. PS. Sunt fata

| ariana6331 a răspuns (pentru anonim13333):

La 1.67 ar trebui sa zic 55 de kg. oricum nu te grabi! esti bine si asa!