| Ionica434 a întrebat:

As vrea sa slabesc si nu prea stiu cum. Imi puteti zice si mie niste diete(pot fi luate si pe net).

P. S.:Am in jur de 13 ani, asa ca nu as vrea un regim prea sever pentru ca inca sunt in crestere.

Răspuns Câştigător
| LittleAnca a răspuns:

Poi in primul rand, nu te supara nu este bine sa tii regim de la anii acestia. Daca vrei sa tii, uite aici o reteta: dimineata si inainte de culcare, pe stomacul gol, i-a miere si scortisoara. Amesteci mierea cu scortisoara si iei cate o linguriga.
Este treaba ta ce vrei sa faci, eu doar ti-am spus ca nu este bine. Daca vrei sa tii regim iti urez bafta.Pup. :*:*:*