| Ryan777 a întrebat:

Salutare, stiu ca nu exista * diete miracolase * dar as vrea sa slabesc cam 4 kg pe luna
Imi puteti recomanda o dieta care v-a ajutat pe voi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu recomand nici o dieta ca o sa pui dublu apoi, recomand sa fi atent la fiecare calorie si daca adopti o dieta vegana si bagi 500 de grame de nuci vei fi pe plus sau multe banane, eu recomand mai multa carne de ce?
1, carnea ingrasa cel mai putin
2, creste rata metabolica
3, o dieta cu proteine multe nu scade masa musculara
4, proteinele nu sunt folosite ca energie esentiala
5, proteinele se ard greu 30% din ce manci se pierde
6, proteinele tin cel mai mult de foame inhiba hormonul foametei
7, o dieta cu carne de peste are efecte foarte sanatoase ajuta si sa inveti mai bine
8, proteinele inhiba cheful de a manca nesanatos
dar desigur ca recomand si lacatele, fructele, legumele, grasimi sanatoase
800 de calorii plus 3 ore de mers pe jos, 1 snitel, un iaurt, un mar, masline verzi

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

O alimentaţie raw-vegană. Slăbeşti armonios şi nici nu te înfometezi. Informează-te mai mult pe Google!