| NaRuToSkUmPiK a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum se face bigbox plizzz spuneti-mi crying pliz dau funda!

Răspuns Câştigător
| AriantheLissa a răspuns:

Bigbox?laughing)Poate beatbox da nu-i nimic toti gresimwinking

1]Ca sa faci beatbos iti trebuie niste exercitii mai bine spus miscari de baza cum ar fi :
------trebuie sa iti pui mana la gura ca un fel de streasina
Prima miscare o faci gen BUM si apoi repeti BUM BUM BUM BUM se aude altfel sa stii laughing

2]Trebuie sa ai tone de scuipat in gura ca sa nu ramai fara aer in timpul ritmului [dar totusi ai grija sa nu zboare tot prin jurlaughing]

3]trebuie sa iti faci alte ritmuri si sa compui tu
Succes prietene!winking

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru AriantheLissa):

Asa niste intrebari puneam mai demult ai de capul meu laughing

2 răspunsuri:
| GOLD99 a răspuns:

Se scrie si se zice beatbox