| lavinia_1022 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se pune pe fundal la pagina de hi5 poza pe care o doresc (adica cum ar veni sal personalizez) si sa pun muzica cand se deschide pagina? Plsssss help me

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru poza te duci pe HI5 la profilul meu -> modifica aspectul -> creare un sapect pentru profil(in coltul dreapta sus ) ->Pagină globală->la nume scrii ce vrei tu (de preferinta nick-name-ul tau)
Apoi la fundal de pagină da clik pe browse si te duce in pc unde alegi poza respectiva pe care o doresti!
Pentru muzica:
Cum pui o melodie pe HI5
Intri pe:http://www.youtube-video-codes.com/ sus la ''home'' scrii melodia pe care o vrei clik ''Search For Videos '' clik'' Grab code'' (sub melodie) dupa aceea bifezi unde scrie ''Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site AutoStart '' apoi clik pe chenarul de mai jos cu codul (ai sa observi ca se albastreste) dupa clik dreapta /clik >copy si apoi te duci in pagina ta de HI5 dai la ''editeaza despre mine'' si ce ai copiat dai paste la ''despre mine'' clik in josul paginii la ''salvare profil'' si melodia va canta in momentul cand pagina ta HI5 va fi accesata!

Cum scrii colorat pe HI 5 http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/
Ingrosat scrii [b]" aici scrii ceea ce vrei tu "[/b]" fara ghilimele

Cum pui CHAT pe HI5 ma cauti daca vrei si chat sa-ti dau un script!
Bafta!