| anonim_4396 a întrebat:

Buna :]
As dori sa aflu cum pot sa imi personalizez contul de pe xat.com
Adica, cand dai pe poza unei persoane de pe un xat, se deschide o noua pagina. si unii membri care au cont pe xat.com, au un "about me" ceva de genul. si muzica si alte cele. Imi puteti explica unde trebuie sa intru ca sa pot sa imi personalizez pagina? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Pai trebuie sa dai click pe tine[la profilul de pe chat] si dai jos unde scrie REGISTER te inregistrezi si apoi iti faci ce vrei tu pe ea [asa am auzit eu sunt inregistrata pe cont pe chat dar nu mai stiu contul si nu pot face unul nousad]

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss