| anita92 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cineva din voi a citit cartea de la banderas despre cresterea in inaltime. As vrea sa mai cresc macar cativa centimetri si vreau sa stiu daca a dat rezultate pentru careva... pup

Răspuns Câştigător
| ZuZuAleX a răspuns:

DAca vrei sa cresti apucate de un sport : handball, inot, voley, basket... eu una fac handbal de un an aproape si am crescut 12 cm.

1 răspuns:
| ZuZuAleX a răspuns:

DAca vrei sa cresti apucate de un sport : handball, inot, voley, basket... eu una fac handbal de un an aproape si am crescut 12 cm