| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva fetelorthinking Dupa ce folosesc ceara pentru a scapa de mustata la salon, dupa cateva sile imi apar cosur pe acea zona.Cu ce m-as putea da ca sa nu mai aparacrying

1 răspuns:
| deutza98ubire a răspuns:

Pai... daca o sa iti dai cu crema s-ar putea sa se irite mai bine le lasi sa treaca de la sine sai vezi ca la oriflame in catalog gasesti o solutie buna pentru cosuri eu din aia folosesc si imi dispar nu e prea scumpa e vreo 10-15 lei. ma bucur ca te-am ajutat