| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de mustata? Este buna ceara? Daca o sa ma irit dupa ce folosesc? Mustata mea e destul de vizibila sad Dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| lavynya1 a răspuns:

Du-te la salon.Iti dau cu ceara profesionista de fatabig grin si costa pana in 10 lei.Succes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poți decolora foarte frumos fără să mai traumatizezi zona cu cremă decolorantă Karaver care o găsești la hipermarket.
O folosești conform instrucțiunilor din interiorul cutiei. Pentru o decolorare bună o lași să acționeze 20-30 de minute.
Pa, pa.

| membrugirl2010 a răspuns:

Foarfecatongue.

| FlaviaaXoxo_1740 a răspuns:

Eu sincer nu te-as sfatui sa te faci cu ceara pentru ca iti creste la un timp mai indelungat dar iti creste mai negru, mai gros si arata si mai urat.Il poti decolora.[simplu]big grin