| elena99girl a întrebat:

As vrea si eu detalii despre stilul SKATE(sk8) si poze cu imbracaminte de fetebig grin mersi:*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Tinuta trebuie să fie lejeră. Încălţămintea este foarte importantă. Ea are talpă groasă şi limbă foarte lată. Pantalonii sunt uşor largi şi comozi, tricourile cu desene haioase şi hanoracele sunt agreate.Ca firme de îmbrăcăminte se remarcă Spitfire, Emerica, Independent, Fallen, DC, Element, Etnies, Volcom, Nixon, iar pentru incaltaminte Osiris, Globe, Vans, Fallen, Vox.
Important este să-ţi placă şi să practici skateboard nu să fie ceva de formă. Şi ca amuzament uite şi un accesoriu în ton http://www.crownfashion.ro/......gru-875737

| Betty_7297 a răspuns:

Nu stiu prea multe, dar iti pot recomanda un site:
www.americaskate.com