Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2881504intrebari
Elefant.ro - Premium
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Mar
SATI 326.647AFISARI
160.818VIZITE
140.322V. UNICI

Buna as vrea si eu niste statusuri prietenul meu e plecat din localitate si cand va veni acasa pleaca in italia si imi este dor de el aveti ceva statusuri sa isi dea seama cat de dor imi e de el

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Buna.batting eyelashes
    uite nu vrea sa te dezamagesc sau nahh sa te descurajez.nici gand:*. atat iti zic ca relatiile la distanta nu tin.stiu prea bine.din pacate asta`i adevarustraight face.scuze`. daca tea deranjat;*. sper la voi sa tina. laughing[>;; d
  • a răspuns:
    Despartiti dar impreuna `:x

Parcă secundele sunt ore când nu eşti lângă mine`:(

poti asculta melodia asta : http://www.trilulilu.ro/Cosma10/0d9c24e6ba5a68
  • a răspuns:
    Doamne. daca il iubesti cuvintele vin de la sine. nu trebuie un status anume sa ii zici ca tie dor de el
  • a răspuns:
    Doua inimi despartite...dar impreuna:X
  • a răspuns:
    A si nu te lua dupa andreea, daca ea a patit`o nu asa se intampla la toata lumea. iubi meu e plecat de 2 ani si la vara ma maritwinking
    a răspuns (pentru madalina_2793):
    Da asa e nu toate relatiile sunt la fel. apropo e ceva ciudat ca si eu azi a plecat iubitul meu si el s-a dus in Italia si mi-a zis ca maxim o luna se intoarce. il iubesc enorm de mult iar el cred ca si mai mult si mi-a dovedit asta daca iubesti cu adevarat si ai un suflet curat crede-ma ti se implineste dorinta :* :*
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)