| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o dieta de slabit 5 -6 kilograme in mai putin de o saptamana. Daca se poate fara cafea. Dimineata pana la ora 2 nu mananc nimic big grin... am slabit deja 5 kilograme. Ma poate ajuta cineva? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Uite aici un link care (daca il citesti pe tot!) te poate ajuta: http://domnisoara1.blogspot.com/......nesti.html Am is ca daca il citesti pe tot te ajuta pentru. ca altfel nu o sa prea intelegi...

| Kerli a răspuns:

Cati ani ai?
e cea mai mare prostie sa nu mananci dimineata. ai nevoie de energie dimineata. mai bine nu manca seara
renunta la dulciuri si grasimi, mananca fructe si legume si bea multa apa/ ceai si fa exercitii
si sa stii ca nu e sanatos sa slabesti mult intr-un timp scurt, plus ca ce slabesti rapid se va depune la fel de rapid