| DennyPitic a întrebat:

as vrea si eu o porecla pentru iubi ..nu-i place numele lui happy momentan ii zic "tatii"... daca se poate sa fie ceva gen "cioculet" happy fundawinking

14 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Pupicuţ,bubu,mumu,sufleţel,îngeraş etc.

| Solsagan a răspuns:

Cum dracu' să-i zici tati? Tatălui tău cum îi mai zici?

| DennyPitic explică (pentru Solsagan):

Prefer sa nu raspund acestei intrebari, dar iubitul meu face tot ce ar trebui sa faca el.

| DennyPitic explică (pentru Solsagan):

Eu sunt de parere ca atunci cand nu cunosti personal pe cineva nu trebuie sa judeci sau sa coentezi.Nu vreau sa dau mai multe detalii.

| Solsagan a răspuns (pentru DennyPitic):

Nu îmi pasă ce face prietenul tău.
Şi dacă nu vrei să răspunzi, treaba ta.

| SolitarHacker a răspuns:

Mosu,Japo,Chinezu,Danezu,Milanezu,Ciocoflender laughing, Banana,Keke,(CheChe),Ciocan, Grasu, Sefu, Sparks, Toto,

| DennyPitic explică (pentru SolitarHacker):

Mosu e una din poreclele lui. mersi :*

| SolitarHacker a răspuns (pentru DennyPitic):

Un tovaras de al meu are porecla Mosu big grin Mosu (tovarasu meu) e campion national, balcanic si vice campion european la Lupte libere happy deci sa fie mandru de porecla Mosu tongue laughing

| DennyPitic explică (pentru SolitarHacker):

Felicitari prietenului tau pentru reusitewinking

| Șhoghetăn a răspuns:

Bebe, pui, pisi, vtm, bebitz, putulica.laughing..sunt multe trebuie sa gasesti tu prolecla potrivita pentru el doar tu il cunosti nu noi.tongue

| DennyPitic explică (pentru Șhoghetăn):

Am zis ca vreau daca se poate sa fie ceva de genu`"cioculet".L-am alintat in multe feluri pana acum ...sunt vreo 2 anisori, aproape 3, mai schimbam, intelegi?

| mmsdjs a răspuns:

Pui,sau Geo, CoCo, Boby, VeVe, Dudut, LuLu, BoBo, Zuzu, Twiggy, Piticot

| DennyPitic explică (pentru mmsdjs):

Pui,pyssy,ursulet etc ...nu ii plac. pitic ...are 1 m 80 happy mersi oricum :*