| aluisa a întrebat:

As vrea si eu sa vorbesc cu cineva despre niste probleme sentimentale. E ciudat sa le spui fata in fata. Un psiholog poate?big grin.

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poti sa imi trimiti un mesaj mie cu id-ul tau si te ajut eu.prin cate am trecut cred ca iti pot da cat de cat sfaturi... te pop si te astept daca vrei:*

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Nai nevoie de psiholog astea sunt o prostie parerea mea ...esti propriul tau psiholog trebuie sa inveti sati rezolvi singura problemele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai bun, este doctorul Cristian Andrei. Are o emisiune în direct și la radio.
E cel mai tare, mie îmi place.
Întradevăr, cunoaște. Bravo lui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU? Da, poti vorbi cu mine! Imi place sa ascult oamenii, si sa-ii ajut la randul meu, daca pot! Imi poti trimite un mesaj cu id-ul tau ca sa vornbim! Poti avea incredere in mine.

PS: nu sunt psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc simora si daca e pot te ajuta poti sa ai incredere in mine ca eu sunt o fata cuminte stiu sa fac mancare treaba si eu am o problema cu familia si eu stiu sa tin un secret da-mi acum adiul tau si iti spun apoi ca eu nu dau la alti adiul tau imi dai adiul si de abia astep sa vorbesc cu tine