| Mrr2000 a întrebat:

Am niste probleme acum si as vrea sa vorbesc cu cineva. La psiholog nu vreau sa merg, si nu e o problema pe care pot sa o discut cu parintii. E cineva care ma poate sfatui?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce sa cauti la psiholog? Se poate si altfel.
Pana la urma ce problema ai? Daca ai retinerii sa scrii aici, scrie in privat.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Despre ce e vorba? Imi poti scrie in privat.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde, dacă te pot ajuta cu un sfat sau părere, te ajut cu plăcere

| MonicaMoore a răspuns:

Bună, depinde despre ce este vorba, as fi bucuroasă să te ascult, nu ezita sa îmi dai mesaj