| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea va rog cele mai inspaimantatoare filme horror deci sa ma sperii nu gluma de ex:mirrors, silent hill ceva de genu.rasp urgent

Răspuns Câştigător
| IoanaKincaid a răspuns:

Constantine si Exorcizarea lui Emily Rose

Advertisment! Nu o sa mai dormi saptamana asta

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
The Grudge,Book of blood,The Unborn, Legend of Bloody Mary, Wrong Turn 2.
uite un site cu mai multe filme horror
http://www. SPAM/

| Anny1 a răspuns:

Paranormal activity 1.2winkingo sa te sperii si e dupa un documentar realtongue

| Aylee a răspuns:

The Grudge, The ring cele mai de groaza pe care le pot sti eu.

| Noimaru a răspuns:

House of wax, insidious, seria saw, the nightmare on the elm street

| Saturnz a răspuns:

Asta l-am vazut e HORROR curat dupa parerea mea : Copiii laughing

| Visinica24 a răspuns:

Seria Saw (din cate am auzit sunt destul de infricosatoare)