| x2gk9r a întrebat:

Salut…vreau un sfat
Acuma cateva saptamanii bune am avut o problema cu o fata, tot ma injura am ignorat-o de multe ori si tot facea in contra, pana o ajuns sa ma injure de mama si am batut o de față cu totii eu ca baiat..desi mi-a parut rau…
suntem in custodia politiei timp de 3 luni si mama sa si iubitul ei din ce am auzit cica ‘ma prinde ei si imi da doua palme’ eu nu vreau sa mai ma bat sau ceva sa ajung aici din cauza unei proaste care nu stie sa se comporte…
un sfat?

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Bun venit la realitate! Cu bataia nu rezolvi nimic. Data viitoare ignora oamenii stresanti si pune mana si pe carte. Ca din cate observ, limba romana cam lipseste din vocabularul tau.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Fata aia te place si nu stie mai bine cum sa iti arate. Cat despre iubitul ei, bate-l de fata cu ea ca sa o faci sa te placa si mai mult happy

| x2gk9r explică (pentru MAteiLaAjutat):

Am ajuns la politie ia ma denuntat si timp de 3 luni trebuie sa stam cuminti asta arata iubire?

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru x2gk9r):

Da, frate, e o forma complicata dar e iubire pura!

| luciiii13 a răspuns:

Sinucide-te