| Ellliiii a întrebat:

Buna aseara a dat o melodie pe music mix o canta un baiat cam cat justin biber poate chiar putin mai mic cred ca melodia se numea it`s over CRED.

In videoclip se despartise de prietena lui (era roscata) si la o petrecere a intalnit o fata si...

Stiu ca nu am pre multe detalii dar va rog daca stie cineva despre ce melodie vorbesc sa`mi spuna... dati`va cu parerea.pls Fundita normal!

Răspuns Câştigător
| Somethinguess a răspuns:

Melodia se Numeste " Unfriend you " si este cantata de Greyson Chance.E faina

1 răspuns:
| Ellliiii explică:

Da asta es Multumeeesc mult mult