| looolliika a întrebat:

aseara am visat cv ff ciudaat... am visat ca am omorat un vampir laughing i-am apasat pe ochi pana s-a rupt nu stiu ce pe acolo I don't want to see si a muritt happy adica nu stiu a fost ff ciudaat straight face si ma intreba, m daca nu cum, va inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ce vis... Poate de Halloween chiar vei omori un vampir, cine stie? Dar cu siguranta a fost doar un vis.Ca si eu am visat ca am omorat o mumie si nimic, ciudat a fost ca visul a fost cu 2 zile inaintea Halloween-ului. Funda?