| estera a întrebat:

Am visat ca ma musca un vampir, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Bulinaaaaa a răspuns:

Daca visezi ca un vampir iti suge sangele inseamna ca vei trece prin experiente neplacute si ca nu te vei putea bizui pe toti amicii tai. Daca visezi ca omori vampirul inseamna ca vei avea noroc in dragoste. Daca esti muscat de un vampir inseamna ca vei avea o intalnire neplacuta.

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Si ...de unde tea muscat?

| Dash a răspuns:

Nimic.

| WooLove a răspuns:

Ca inca esti copila mai ai de crescut!

| biBii07 a răspuns:

Ca te-ai uitat prea mult la twilight laughing

| pokerface_9746 a răspuns:

Absolut nimic. Visele nu au semnificatii. E doar o teorie scoasa de cei care simteau nevoia sa mai creada si in altceva in afar de Dzeu. Cum au mai spus si altii, probabil ai vazut un film recent, care te-a impresionat.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Ca ai visat ca te musca un vampir.

| Alis_5793 a răspuns:

Voi chiar credeti in vise. In ultima vreme te-ai gandt la vampiri sau iti e frica de ei si de aceea l-ai visat.

| UnkownMe a răspuns:

Nu te mai uita la filme cu vampiri! rolling on the floor)))))

| DanielW a răspuns:

Se spune ca fiecare vis are o semnificatie aparte, eu nu cred in asta. Cel mai probabil ai vazut filme cu vampiri in ziua aceea sau te-ai gandit prea mult la ei. Sper ca am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca asa [asa am facut si eu pentru ca am visat ca ma musca un urs]
1)Uita de personajele din filme horror/cele rele
2) Gandeste-te la lucruri bune, personaje gen : superman [asa la caterinca te gandesti uh]

Sper sa-ti fie de folos Si sa nu te mai uiti la filme HORROR. fundita big grin