| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Aseara am visat un baiat extreem de frumos [:X] dar pe care nu l-am vazut NICIODATA. Nu inteleg de ce am visat un baiat pe care NU il cunosc... nu pot descrie cum arata, dar stiu totusi cu ce era imbracat [ laughing ]. Deci, dupa cum v-am spus era extreem de frumos:X nici acum nu am uitat cum arata laughing
Intrebarea mea este de ce am visat un baiat pe care nu am l-am vazut niciodata si nici n-am auzit de el... dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si eu am visat o data un baiat, mai eram si impreuna laughing. chiar daca nu il cunosc.Era doar un vis, stai linistita happy

2 răspunsuri:
| GRRRRRR a răspuns:

Unele vise ti le amintesti dar altele nu asa ca s-ar putea sa fi avut multe vise asemanatoare pe care sa nu ti le fii amintit

| sharky0001 a răspuns:

Daca l`ai visat inseamna ca l`ai vazut...la tv, pe strada, undeva...candvahappy