| Houselaurie a întrebat:

Aseara,pe facebook, am cautat o fata din scoala de care imi place de la balul bobocilor, e a 9-a a luat si locul 2, eu sunt a 12-a, am vb seara cu ea, cand a venit de la scoala, eu am de dimineata, si i-am zis ca, mai bine vorbim pe mess, si mi-a dat id-ul am vb si acolo ceva si s-a oferit sa imi dea nr ei, caci a zis ca se duce in pat si iese de pe net.am vb cu ea prin mesaje, ne tot pupam, etc, tot spunea ca ii place ce am facut la bal, am vb si acum cu ea cand eu am iesit si ea a venit la scoala, numai ca fiind prosteste putin timid, am vazut-o dar nu m-am dus eu la ea, a venit ea la mine, ne-am pupat, cam aproape de buze, am intrebat-o ce ora are, si inca ceva, si a si plecat, si a zis ca mai vorbim. i-am dat sms si i-am zis de ce ai plecat? te grabeai asa de tare? : si ea ca o asculta si trebuia sa repete, i-am urat bafta ea mersi eu cu placere si ea ca plecerea a fost de partea ei. oricum nu am prietene si e si super frumusica, din putine lucruri ce v-am zis oare ma place? si cum sa fac sa o atrag si mai tare? multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te place, dar fii mai indraznet, ca asta e cheia succesului, totusi, indraznet nu inseamna nesimtit, sa stii asta, in plus de asta, daca esti indraznet si s-ar putea sa nu ii placa, oricum nu ai nimic de pierdut, ca daca nu esti indraznet o sa creada ca nu esti interesat de ea, asa ca dai bice!